Gökçeada Mayer Taş Ev
Mayer Hotel İstanbul

HUZURLU TATİLİN ADRESİ…

Tepeköy’de yeni bir işletme olan MAYER TAŞ EV, tüm misafirperverliği ile misafirlerini bekliyor… Taş Evimiz,Tepeköy’ün en otantik mevkisinde ve güzel doğa manzara gören yerindedir. Tepeköy her sene 15 Ağustos’da gerçekleşen ünlü Meryem Ana Panayı’na ev sahipliği yapan köy. Son iki senedir 10 günlük süreye yayılan kutlamalarda Tepeköyde bulunan Taş Evimiz siz değerli misafirlerimiz için hazırdır.

Yaz sezonunda Gökçeada’nın en önemli eğlence ve gezi yerlerinden olan Tepeköy de Barba Yorgo gibi büyük tavernalar, başta olmak üzere 4 keyifli meyhane bulunmaktadır.Taş evimiz,bu mekanlara yürüme mesafesindedir. Tertemiz yeni eşyalarıyla, odalarda konforunuz için her ayrıntı düşünülmüş olan Taş Evimizde, çok güzel bir otantik tatil siz değerli misafirlerimizi bekliyor.

İstanbul Turu
Mayer Hotel İstanbul

“Dünyaya son kere bakacaksın deseler bu bakışı İstanbul’un Çamlıca Tepesinde yapmak isterdim..."

Lamartine

İstanbul doğası, kültürel ve tarihsel zenginliği bakımından yalnızca Türkiye’nin değil aynı zamanda dünyanın da en önemli şehirlerinden birisidir. Coğrafi olarak Asya ve Avrupa arasında bir köprü olması bir bakıma Doğu ve Batı kültürünü birbiriyle buluşturmaktadır.

Havaalanı Transfer
Mayer Hotel İstanbul

Havalimanı karşılama hizmetleri, özel gün paket programları ve küçük misafirlerimize özel bebek koltuğu seçenekleri gibi farklı ek hizmet seçenekleri ile ayrıcalıklı ulaşımın keyfini sürün.